Tesla batteries

Extra more energy

Extra more energy

Naše baterie mají extra porci energie navíc. Vyzkoušejte třeba naše TESLA POWER BANK. Jsou výkonné a velmi lehké. Vestavěný napájecí kabel vám umožní nabíjení telefonu nabo tabletu přes MicroUSB, Lighting konektor nebo USB-C. Vyrábět kvalitní baterie nás jednoduše baví.

Future Batteries

Future Batteries

Jsme hrdým nositelem tradiční značky TESLA. Řada TESLA GOLD+ je naší nejvyšší třídou alkalických baterií, které byly speciálně vyvinuty pro energeticky velmi náročné přístroje.

Future design

Future design

Pod značkou TESLA BATTERIES vyrábíme špičkové baterie a akumulátory pro široké užití v domácnosti i profesionálním prostředí. Nabíjecí baterie TESLA RECHARGEABLE+ jsou špičkové NiMH akumulátory s dlouhou životností.

TESLA SILVER+

Alkalické baterie

Řada TESLA SILVER+ zahrnuje alkalické baterie určené pro přístroje s dlouhodobým vysokým odběrem elektrické energie. Představuje ideální volbu pro elektronické hračky. Tuto řadu specifikuje dlouhotrvající výdrž baterie při stálém energetickém zatížení.

TESLA GOLD+

Alkalické baterie

Řada TESLA GOLD+ je naší nejvyšší třídou alkalických baterií, které byly speciálně vyvinuty pro energeticky velmi náročné přístroje, například fotoaparáty a jejich blesky. Tato řada přináší nejvyšší výkon v dlouhém časovém úseku.

TESLA BLACK+

Alkalické baterie

BLACK+ je další řada alkalických baterií v portfoliu TESLA. Jedná se o základní alkalickou baterii určenou pro zařízení s nižší potřebou proudu. Nabízí velmi dobrý poměr mezi kapacitou a cenou. Je to ideální řešení pro elektronická zařízení, jako jsou klávesnice, počítačové myši a ovladače.

TESLA TOYS+

Alkalické baterie

TOYS+ je řada alkalických baterií vyvinutá speciálně pro potřeby našich dětí. Většina dnešních elektronických hraček vyžaduje velké odběry proudu po dlouhou dobu. Tyto baterie vaše dítě nezklamou. Děláme je dvou designech pro holky a pro kluky.

TESLA BLUE+

Zinko-uhlíkové baterie

Pod označením TESLA BLUE+ produkujeme řadu zinko-uhlíkových baterií se základním výkonem. Tyto baterie jsou vhodné především do zařízení s krátkodobým odběrem nízkého množství proudu, například do televizních ovladačů či nástěnných hodin. Hlavním benefitem řady BLUE+ je její cenová dostupnost.

TESLA RECHARGEABLE+

NiMH nabíjecí baterie

Nabíjecí baterie TESLA RECHARGEABLE+ jsou špičkové NiMH akumulátory s dlouhou životností.  Uplatnění vyspělé technologie zaručuje velmi nízkou úroveň samovybíjení a dlouhou životnost – minimálně 1000 nabíjecích cyklů. Všechny baterie jsou nabité již z výroby a lze je ihned po rozbalení používat. Jsou vhodné pro všechny spotřebiče v domácnosti.

TESLA Baterie naslouchadel

Tesla_Sluchadlove_Baterie_kompozice

    TESLA POWER BANK

    Li-pol mobilní nabíječky

    tesla-powerbank-4000

    TESLA POWER BANK jsou výkonné a velmi skladné nabíjecí akumulátory, které vám kdekoli na cestách dobijí telefony nebo tablety. Obsahují špičkové Li-pol baterie a vestavěný napájecí kabel s možností nabíjení zařízení přes MicroUSB, Lighting konektor nebo USB-C. Vezměte si naši TESLA POWER BANK na cestu a už nikdy nezůstanete bez spojení.